Фредрік Браун - Трохи зелені

Ви можете слухати безкоштовно Трохи зелені. Виконавець: "for fun", Жанр: Світова література, Повісті й оповідання, Фантастика, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Фредрік Браун - Трохи зелені резюме книги

Трохи зелені - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: "for fun",, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Головний герой, на ім'я Макґеррі потрапив в космічну аварію, через що був вимушений приземлитись на незаселеній планеті Крюґер-3 - планеті, на якій немає нічого зеленого. Він знає, що колись на цій планеті так само потрапив в аварію інший корабель. Разом з п'ятипалою істотою на плечі та з сонячним пістолетом у руках він шукає залишки того корабля, щоб взяти з нього деталі, необхідні для ремонту власного корабля.

Трохи зелені слухати онлайн безкоштовно

Трохи зелені - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Фредрік Браун, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Трохи зелені", Фредрік Браун

Подібні аудіокниги до "Трохи зелені" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Фредрік Браун прослухати всі книги автора по черзі

Фредрік Браун - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Фредрік Браун - Трохи зелені відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Трохи зелені, Виконавець: "for fun", Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.