Марк Менсон - Витончене мистецтво забивати на все

Ви можете слухати безкоштовно Витончене мистецтво забивати на все. Виконавець: Українка з книгою, Жанр: Світова література, Саморозвиток, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Витончене мистецтво забивати на все
Автор:
Виконавець: Українка з книгою
05.02.2024
07:03:14
408
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Марк Менсон - Витончене мистецтво забивати на все резюме книги

Витончене мистецтво забивати на все - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Українка з книгою,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Ми живемо в культурі, зацикленій на занадто оптимістичних очікуваннях. Із самого дитинства нам нав’язують нереалістичні ідеали, яких ми прагнемо досягти попри все: лише найвищі оцінки, досконала зовнішність, надсучасні ґаджети, найкрутіша робота, тільки екзотичні подорожі й не менш яскраві світлини в соцмережах. Постійно женучись за успіхом і щастям, ми намагаємося уникати будь-якого негативу. Однак негативний досвід, як переконує Марк Менсон, надзвичайно цінний: він звільняє нас від міражу щастя.

Книжка допоможе формувати реалістичні очікування, конструктивно сприймати негативний досвід та цілеспрямовано діяти у складних ситуаціях, не розпорошуючись на дрібниці.

Ютуб канал диктора

Витончене мистецтво забивати на все слухати онлайн безкоштовно

Витончене мистецтво забивати на все - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Марк Менсон, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Витончене мистецтво забивати на все", Марк Менсон

Подібні аудіокниги до "Витончене мистецтво забивати на все" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Марк Менсон прослухати всі книги автора по черзі

Марк Менсон - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Марк Менсон - Витончене мистецтво забивати на все відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Витончене мистецтво забивати на все, Виконавець: Українка з книгою, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.