Фредрік Бакман - Ведмеже місто

Ви можете слухати безкоштовно Ведмеже місто. Жанр: Світова література, Роман, Сучасна проза, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Фредрік Бакман - Ведмеже місто резюме книги

Ведмеже місто - опис та короткий зміст аудіокниги. , слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Бйорнстад — невелике містечко, що потопає в лісах, снігах та холоднечі. А ще — у безробітті й поступовому занепаді. Єдина його цінність — льодова арена, на якій щодня тренуються дитяча та юнацька хокейні команди — «ведмеді з Бйорнстада». Саме на плечі цих дітей та підлітків лягає майбутнє всього містечка, й саме на хокей покладають надії усі його мешканці. Та коли заповітна перемога уже, здається, майорить на обрії, у Бйорнстаді стається жахливий злочин. Тепер відповідальність за долю міста несуть усі — і діти, і дорослі. Тепер кожному доведеться робити вибір: мовчати чи говорити, ховатися чи битися, засуджувати чи виправдовувати. І саме тепер стане справді ясно, чи є ще у Бйорнстаді істинні «ведмеді», які здатні розрізнити добро і зло — і врятувати свій маленький світ.

Ютуб канал диктора

Ведмеже місто слухати онлайн безкоштовно

Ведмеже місто - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Фредрік Бакман, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Ведмеже місто", Фредрік Бакман

Подібні аудіокниги до "Ведмеже місто" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Фредрік Бакман прослухати всі книги автора по черзі

Фредрік Бакман - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Фредрік Бакман - Ведмеже місто відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Ведмеже місто, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.