Майк Йогансен - Оповідання про Майкла Паркера

Ви можете слухати безкоштовно Оповідання про Майкла Паркера. Виконавець: Тетяна Дюпіна, Жанр: Українська література, Повісті й оповідання, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Майк Йогансен - Оповідання про Майкла Паркера резюме книги

Оповідання про Майкла Паркера - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Тетяна Дюпіна,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Трагікомічні історії, що трапилися з молодим американцем у Радянській Україні (20-ті роки XX сторіччя) від українського поета, прозаїка доби Розстріляного Відродження, одного із засновників ВАПЛІТЕ Майка (Михайла) Гервасійовича Йогансена (1895–1937).

Оповідання про Майкла Паркера слухати онлайн безкоштовно

Оповідання про Майкла Паркера - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Майк Йогансен, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Оповідання про Майкла Паркера", Майк Йогансен

Подібні аудіокниги до "Оповідання про Майкла Паркера" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Майк Йогансен прослухати всі книги автора по черзі

Майк Йогансен - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Майк Йогансен - Оповідання про Майкла Паркера відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Оповідання про Майкла Паркера, Виконавець: Тетяна Дюпіна, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.