Юрій Морозов - Таїна містера Кіта

Ви можете слухати безкоштовно Таїна містера Кіта. Виконавець: Сен, Жанр: Українська література, Повісті й оповідання, фентезі, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Юрій Морозов - Таїна містера Кіта резюме книги

Таїна містера Кіта - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Сен,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
2020 рік, рік змін. У міністерстві магії створено новий відділ про діяльність якого, достеменно, знають лише кілька чарівників. Секретар міністра магії Чіп Егансвіл не зникає з обкладинок Щоденного пророка. До осені готується безпрецедентний матч по квідичу, де не буде мітел. І цього ж року містер Деклан Дрімер зустрічає напівлицего чарівника Лаладжа Кіта, який безповоротно змінить його життя. Його, і не тільки.

Подяку автору після подяки ЗСУ можна надати тут: 5375411406237359

Таїна містера Кіта слухати онлайн безкоштовно

Таїна містера Кіта - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Юрій Морозов, виконавець

Юрій Морозов прослухати всі книги автора по черзі

Юрій Морозов - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Юрій Морозов - Таїна містера Кіта відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Таїна містера Кіта, Виконавець: Сен, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.