Айзек Азімов - Рушійна сила

Ви можете слухати безкоштовно Рушійна сила. Виконавець: Комора Творця, Жанр: Світова література, Повісті й оповідання, Фантастика, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Айзек Азімов - Рушійна сила резюме книги

Рушійна сила - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Комора Творця,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Земля перетворилася на величезний парк. Всю сушу покривала буйна рослинність.
На борту пасажирського лайнера Луна-Земля, Лу Тансонія похмуро спостерігав, як повільно збільшується диск планети. Довгий виступаючий ніс надавав сумний вираз його обличчю, але зараз це повністю відповідало настрою молодого вченого.

Поперше, Лу ніколи не покидав свою домівку на такий тривалий термін, і передчуття не надто приємного періоду адаптації не покращувало його стану, хоча не це слугувало причиною того смутку, що охоплював Лу в міру наближення до рідної планети.

Здалеку, поки Земля залишалася величезною, блискучою в сонячних променях кулею в білих плямах хмар, вона зберігала свою первозданну красу. Здавалося, ніщо в ній не змінилося з тих пір, як триста мільйонів років тому життя вперше вибралося з моря і рушило по суші, щоб завоювати її.

Ютуб канал диктора

Подякувати диктору за озвучку:
Моно: 5375411405791661
Patreon: user?u=52159113

Рушійна сила слухати онлайн безкоштовно

Рушійна сила - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Айзек Азімов, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Рушійна сила", Айзек Азімов

Подібні аудіокниги до "Рушійна сила" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Айзек Азімов прослухати всі книги автора по черзі

Айзек Азімов - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Айзек Азімов - Рушійна сила відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Рушійна сила, Виконавець: Комора Творця, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.