Еріх Марія Ремарк - Три товариші

Ви можете слухати безкоштовно Три товариші. Виконавець: Ridibundus, Жанр: Світова література, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Три товариші
Виконавець: Ridibundus
22.01.2024
16:39:48
194
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Еріх Марія Ремарк - Три товариші резюме книги

Три товариші - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Ridibundus,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Міцна дружба, справжня любов і щира радість від простого «бути» — це те, чим живуть герої Ремарка. Свята і будні — все їхнє існування затьмарене трагедією «втраченого покоління»: жахлива і безглузда війна назавжди лишила слід у їхніх головах, у їхніх серцях і долях. Проте три товариші, які пройшли страшними стежками Першої світової, таки знаходять у собі сили й сміливість жити далі й насолоджуватися тим, що дарує новий день.

Роберт, Отто, Готфрід і прекрасна Пат — їхні долі сплелися на сторінках роману. Справжня чоловіча дружба, шалена любов, щастя від кожного прожитого дня і жах від вимушеної трагічної розлуки…

«Три товариші» — роман, що належить до золотого фонду світової літератури ХХ століття, шедевр німецької класики, перекладений багатьма мовами та майстерно перенесений кінорежисерами на екрани, входить до трилогії романів Ремарка про трагедію «втраченого покоління» — молодих людей, які стали жертвами страшної й жорстокої Першої світової війни.

Ютуб канал диктора

Три товариші слухати онлайн безкоштовно

Три товариші - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Еріх Марія Ремарк, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Три товариші", Еріх Марія Ремарк

Подібні аудіокниги до "Три товариші" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Еріх Марія Ремарк прослухати всі книги автора по черзі

Еріх Марія Ремарк - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Еріх Марія Ремарк - Три товариші відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Три товариші, Виконавець: Ridibundus, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.