Іван Липа - 13 притч

Ви можете слухати безкоштовно 13 притч. Виконавець: Валентина Семенова, Жанр: Українська література, Повісті й оповідання, Саморозвиток, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Іван Липа - 13 притч резюме книги

13 притч - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Валентина Семенова,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Притча "Колесо Життя" звучить як пророкування. Визволення людини з під влади чужого насильства, з під влади науки, бізнесу лише тоді певне, коли воно починається від визволення людської душі.

Притча "Мати" - про жорстокість світу людина повинна довідатися від самого світу, а не від батьків.

Притча "У невідому путь" - борець, що бореться за високі ідеали нехай не сподівається, що здобуде все за свого життя. Зміст життя одиниці -змагання до вищого.

Притча "Дух Всесвіту" - людина завжди тягнеться до таємниць Всесвіту і його дух дає життєздатну енергію.

Притча "Жах". Незламнішого борця може жахом прибити зрада вірного друга.

Притча "Діти од сонця". Скрізь, де є сонце повстають два роди людей "дітей од сонця", обидва роди сильні і мають своє призначення. Одні створюють, будують, другі нищать і руйнують.

Нові притчі додаватимуться по мірі озвучування

Ютуб канал диктора

13 притч слухати онлайн безкоштовно

13 притч - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Іван Липа, виконавець

Іван Липа прослухати всі книги автора по черзі

Іван Липа - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Іван Липа - 13 притч відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу 13 притч, Виконавець: Валентина Семенова, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.