Роберт Шеклі - Роботсвіль

Ви можете слухати безкоштовно Роботсвіль. Виконавець: Комора Творця, Жанр: Світова література, Повісті й оповідання, Фантастика, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Роберт Шеклі - Роботсвіль резюме книги

Роботсвіль - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Комора Творця,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Ми усвідомлювали, що роботи неодмінно захочуть побудувати своє власне місто. І тим не менше їх прохання застигло нас зненацька і навіть трохи образило. Ми-то думали, що роботам подобається з нами жити! Невже ми перевантажували їх роботою?
Роботи поспішили заспокоїти нас.
- Ми не маємо до людей ніяких претензій, - сказали вони. - Просто дуже хочеться зрозуміти, що значить бути роботом. А для цього потрібне місто.
Ми пішли їм назустріч - виділили ділянку виснаженої землі в Орегоні і побажали удачі. Власне кажучи, більше ми нічого зробити і не могли. Права розумних машин в той час ще тільки обговорювалися.
Так був заснований Роботсвілль. Не ми придумали цю назву. Роботи самі вирішили, що вона буде "найкраща для міста роботів". У всякому разі, так вони нам сказали.

Ютуб канал диктора

Подякувати диктору за озвучку:
Моно: 5375411405791661
Patreon: user?u=52159113

Роботсвіль слухати онлайн безкоштовно

Роботсвіль - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Роберт Шеклі, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Роботсвіль", Роберт Шеклі

Подібні аудіокниги до "Роботсвіль" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Роберт Шеклі прослухати всі книги автора по черзі

Роберт Шеклі - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Роберт Шеклі - Роботсвіль відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Роботсвіль, Виконавець: Комора Творця, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.