Керстін Ґір - Timeless. Смарагдова книга

Ви можете слухати безкоштовно Timeless. Смарагдова книга. Виконавець: Mary, Жанр: Світова література, Дитяча література, Пригоди, фентезі, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Керстін Ґір - Timeless. Смарагдова книга резюме книги

Timeless. Смарагдова книга - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Mary,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
У цій книзі на головну героїню Ґвендолін чекають неймовірні випробування: її серце розбите, почуття геть спаплюжені, довкола самі лише таємниці, які приховують моторошну правду. У цій шаленій круговерті подій Ґвен не раз постає перед тяжким вибором: як пробачити власних батьків? Чи можна довіряти коханому? Як не стати жертвою графа Сен-Жермена та Вартових? Як гідно завершити гру, з якої вийти неможливо? Здається, всюди суцільна пітьма і виходу годі знайти, проте доля раптово посилає у життя Ґвен тих, хто стане на її бік і підкаже вихід.
Всі книги циклу «Timeless»:1. Рубінова книга
2. Сапфірова книга
3. Смарагдова книга

Timeless. Смарагдова книга слухати онлайн безкоштовно

Timeless. Смарагдова книга - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Керстін Ґір, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Timeless. Смарагдова книга", Керстін Ґір

Подібні аудіокниги до "Timeless. Смарагдова книга" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Керстін Ґір прослухати всі книги автора по черзі

Керстін Ґір - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Керстін Ґір - Timeless. Смарагдова книга відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Timeless. Смарагдова книга, Виконавець: Mary, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.