Джо Аберкромбі - На лезі клинка

Ви можете слухати безкоштовно На лезі клинка. Виконавець: Pik CaH4E3, Жанр: Світова література, фентезі, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига На лезі клинка
Виконавець: Pik CaH4E3
11.12.2023
20:41:29
547
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Джо Аберкромбі - На лезі клинка резюме книги

На лезі клинка - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Pik CaH4E3,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Війна між Союзом і варварами Півночі неминуча. Союзу загрожує король-самозванець Бетод, котрий зумів вогнем і мечем об'єднати північні племена, а з півдня не менша загроза йде від кровожерних гурків. І от у цей фатальний для держави час з'являється Перший з-поміж магів Баяз, котрого вже давно вважали мертвим. Намагаючись врятувати своє дітище - Союз, він збирає команду: мага Юлвея і північанина-дикуна Лоґена Дев'ятипалого, несамовиту рабиню Ферро і самозакоханого офіцера Джезаля. Ситуацію ускладнює ще й Інквізиція, очільник якої, архілектор Сульт, покладаючись на каліку-інквізитора Глокту і йому подібних, планує захопити владу.

На лезі клинка слухати онлайн безкоштовно

На лезі клинка - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Джо Аберкромбі, виконавець

Подібні аудіокнижки до "На лезі клинка", Джо Аберкромбі

Подібні аудіокниги до "На лезі клинка" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Джо Аберкромбі прослухати всі книги автора по черзі

Джо Аберкромбі - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Джо Аберкромбі - На лезі клинка відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу На лезі клинка, Виконавець: Pik CaH4E3, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.