Наталя Тисовська - Міфи давньої Греції

Ви можете слухати безкоштовно Міфи давньої Греції. Виконавець: Сергій Москаленко, Жанр: Світова література, Пригоди, Інше, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Наталя Тисовська - Міфи давньої Греції резюме книги

Міфи давньої Греції - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Сергій Москаленко,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Давньогрецькі міфи — це справжня скарбниця європейської культури. Саме з грецької міфології до нас прийшло безліч крилатих виразів: «сизифів труд», «танталові муки», «прокрустове ложе», «авгієві стайні», «скриня Пандори» тощо. Саме на античному міфі виховане не одне покоління українських класиків — від Івана Котляревського до Лесі Українки та Миколи Зерова. До пропонованої читачеві книжки увійшли також легенди про Енея. які дають початок давньоримському епосу й розповідають про заснування Рима. Для дітей середнього і старшого шкільного віку, а також для всіх, охочих долучитися до колиски сучасної культури.

Ютуб канал диктора


Подякувати диктору за озвучку:
PayPal: [email protected]
Приват: 5363542018454976

Міфи давньої Греції слухати онлайн безкоштовно

Міфи давньої Греції - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Наталя Тисовська, виконавець

Наталя Тисовська прослухати всі книги автора по черзі

Наталя Тисовська - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Наталя Тисовська - Міфи давньої Греції відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Міфи давньої Греції, Виконавець: Сергій Москаленко, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.