Фрідріх Ніцше - Весела наука

Ви можете слухати безкоштовно Весела наука. Виконавець: Поперечне читання, Жанр: Світова література, Саморозвиток, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Фрідріх Ніцше - Весела наука резюме книги

Весела наука - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Поперечне читання,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Книга видатного німецького філософа і мислителя ХІХ століття, чиї твори мали вибуховий ефект і зробили його чи не найцитованішим філософом у ХХ столітті.

Вінцем його філософії стала "книга для усіх і ні для кого" — "!Так говорив Заратустра" (1883-1885). "Веселу науку" (1881-1882, друге видання - 1886-1887) Ніцше пізніше називав коментарем до ще не написаного "Заратустри". Афористичність, що притаманна творам Ніцше, його неабиякий літературний хист зробили його творчість надбанням не тільки філософії, а й літератури. І саме це пояснює його популярність - творами Ніцше захоплювались і шанувальники художньої літератури.

Підтримати озвучку:
https://www.patreon.com/appeks

Ютуб канал диктора

Весела наука слухати онлайн безкоштовно

Весела наука - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Фрідріх Ніцше, виконавець

Фрідріх Ніцше прослухати всі книги автора по черзі

Фрідріх Ніцше - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Фрідріх Ніцше - Весела наука відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Весела наука, Виконавець: Поперечне читання, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.