Пола Гоукінз - Дівчина у потягу

Ви можете слухати безкоштовно Дівчина у потягу. Виконавець: Сергій Філатов, Жанр: Світова література, Роман, Сучасна проза, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Пола Гоукінз - Дівчина у потягу резюме книги

Дівчина у потягу - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Сергій Філатов,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
"Дівчина у потягу" - психологічний трилер Поли Гоукінз. Опублікований 2015 року.
Напружена, драматична історія, яка неочікувано захопить вас. Автору вдалося говорити устами різних жінок - згорьованої Рейчел, таємничої Меґан, схвильованої Анни. Вдалося зберегти інтригу і неабияк здивувати у фіналі. Загалом, вийшла цікава історія, яка недарма є такою популярною, адже вона напружена, майстерно написана й інтригуюча.

Ютуб канал диктора

Подякувати диктору за озвучку:
Моно: 4441114418379473

Дівчина у потягу слухати онлайн безкоштовно

Дівчина у потягу - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Пола Гоукінз, виконавець

Пола Гоукінз прослухати всі книги автора по черзі

Пола Гоукінз - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Пола Гоукінз - Дівчина у потягу відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Дівчина у потягу, Виконавець: Сергій Філатов, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.