Карел Чапек - Біла Пошесть

Ви можете слухати безкоштовно Біла Пошесть. Виконавець: for fun, Жанр: Світова література, п'єса, Драмa, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Біла Пошесть
Автор:
Виконавець: for fun
27.10.2023
02:42:03
186
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Карел Чапек - Біла Пошесть резюме книги

Біла Пошесть - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: for fun,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
"Біла пошесть" - театральна п’єса - драма Карела Чапека 1937 року. Твір був попередженням про наближення фашизму, про зростання нацизму в Німеччині, а згодом став однією з причин планованого переслідування автора гестапо.
У драмі в неназваній країні постає диктатор ("лідер нації", позначається словом "маршал"), який хоче розпочати війну (тогочасна паралель з Гітлером). У той же час з'являється невідома заразна хвороба, яка вбиває людей, старших за 40 років. Хвороба починається з білої плями на тілі, а згодом призводить до гниття та розкладання людського тіла і в 100% випадків - смерті. Миролюбний лікар (доктор Гален) знаходить ліки, які здатні повністю вилікувати цю хворобу, але відмовляється розповісти рецепт своїх ліків, поки весь світ не прийме його умови.

Біла Пошесть слухати онлайн безкоштовно

Біла Пошесть - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Карел Чапек, виконавець

Карел Чапек прослухати всі книги автора по черзі

Карел Чапек - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Карел Чапек - Біла Пошесть відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Біла Пошесть, Виконавець: for fun, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.