Кетрін Ґрей - Несподівана радість тверезості

Ви можете слухати безкоштовно Несподівана радість тверезості. Виконавець: Анастасія Павленко, Жанр: Світова література, Саморозвиток, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Кетрін Ґрей - Несподівана радість тверезості резюме книги

Несподівана радість тверезості - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Анастасія Павленко,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Не кожна людина готова відкрито говорити про свою алкогольну залежність та шлях боротьби з нею. Проте Кетрін Ґрей знайшла у собі сили відверто, невимушено і чесно описала свою гірку історію пияцтва і свій шлях до тверезого життя.

У книзі "Несподівана радість тверезості" автор розвінчує поширений у суспільстві міф про алкоголь як "дарувальника радощів", як "райські ворота до спілкування", що "бути тверезим — нудьга зелена".

Кетрін Ґрей розмірковує про суспільний тиск і нав’язування алкогольних традицій, аналізує дослідження провідних нейрологів і психологів про причини нашого тяжіння до алкоголю, заглиблюючись у природу цієї неоднозначної звички та її однозначні впливи на наші мозок і тіло.
Переклад Зорини Тіммерман

Несподівана радість тверезості слухати онлайн безкоштовно

Несподівана радість тверезості - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Кетрін Ґрей, виконавець

Кетрін Ґрей прослухати всі книги автора по черзі

Кетрін Ґрей - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Кетрін Ґрей - Несподівана радість тверезості відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Несподівана радість тверезості, Виконавець: Анастасія Павленко, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.