Сергій Дзюба - Ідеальний злочин

Ви можете слухати безкоштовно Ідеальний злочин. Виконавець: Сергій Дзюба, Жанр: Українська література, Детектив, Пригоди, Повісті й оповідання, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Сергій Дзюба - Ідеальний злочин резюме книги

Ідеальний злочин - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Сергій Дзюба,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Одного разу я прогулювався центральним парком Чернігова до Десни і побачив, як дівчинка-підліток, поласувавши морозивом, викинула обгортку просто собі під ноги. Їй було років п'ятнадцять – симпатична, вишукано одягнена, безтурботна. А от у мене настрій був кепський, тому й не стримався, висварив юнку: «Тебе не вчили, що викидати сміття прямо на дорогу не можна?!» Дівча розгубилося, злякано почало щось показувати жестами. «У такому випадку вихована людина вибачається і виправляє помилку!» – продовжував атакувати я.

«Вибачте, – втрутилася жінка, квапливо наближаючись до нас, – вона не може вам відповісти. Моя донечка не чує і не говорить...»

Так я познайомився з Олею та її мамою...

Невигадана пригодницька історія з детективним присмаком українського письменника з Чернігова Сергія Дзюби .

Ідеальний злочин слухати онлайн безкоштовно

Ідеальний злочин - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Сергій Дзюба, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Ідеальний злочин", Сергій Дзюба

Подібні аудіокниги до "Ідеальний злочин" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Сергій Дзюба прослухати всі книги автора по черзі

Сергій Дзюба - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Сергій Дзюба - Ідеальний злочин відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Ідеальний злочин, Виконавець: Сергій Дзюба, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.