Іван Франко - Абу-Касимові капці

Ви можете слухати безкоштовно Абу-Касимові капці. Виконавець: Петро Панчук, Жанр: Українська література, АудіоКазка, Дитяча література, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Іван Франко - Абу-Касимові капці резюме книги

Абу-Касимові капці - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Петро Панчук,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Казка із старовинної збірки арабських казок в німецькому перекладі, яку автор придбав у антикварній книгарні.
Письменник не просто переказав її, а ввів деякі нові мотиви за стару основу, щоб скерувати увагу читачів від казкових подій до живого життя, пробудити цікавість до реальних життєвих ситуацій.

З гумором розповідає поет про пригоди старого скупаря багдадського купця Абу-Касима, який ходить брудний, у драному одязі, у старих капцях,тому що не хоче витрачати грошей.

Абу-Касимові капці слухати онлайн безкоштовно

Абу-Касимові капці - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Іван Франко, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Абу-Касимові капці", Іван Франко

Подібні аудіокниги до "Абу-Касимові капці" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Іван Франко прослухати всі книги автора по черзі

Іван Франко - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Іван Франко - Абу-Касимові капці відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Абу-Касимові капці, Виконавець: Петро Панчук, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.