Джоко Віллінк - Дисципліна – це свобода

Ви можете слухати безкоштовно Дисципліна – це свобода. Виконавець: Marko, Жанр: Світова література, Саморозвиток, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Дисципліна – це свобода
Виконавець: Marko
23.09.2023
03:21:34
446
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Джоко Віллінк - Дисципліна – це свобода резюме книги

Дисципліна – це свобода - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Marko,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Як перестати їсти стільки солодкого? Як навчитись рано прокидатись? Як змусити себе робити фізичні вправи? Книжка офіцера військово-морського флоту США, автора бестселерів та інструктора з лідерства Джоко Віллінка допоможе вибудувати стратегію впорядкованого життя. У ній автор пояснює, як, завдяки дисципліні, можна навчитись контролювати свої страхи, лінощі, погані звички і, зрештою, дійти до гармонії в житті.

Автор також пояснює, як привчити себе до дисципліни, зокрема про те, як дисциплінувати своє тіло і розум, скільки спати і як харчуватися, щоб бути продуктивними, як не пропускати тренування і встояти перед спокусами. Ця книжка про те, як стати сильнішими, здоровішими, розумнишими і швидшими.

Дисципліна – це свобода слухати онлайн безкоштовно

Дисципліна – це свобода - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Джоко Віллінк, виконавець

Джоко Віллінк прослухати всі книги автора по черзі

Джоко Віллінк - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Джоко Віллінк - Дисципліна – це свобода відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Дисципліна – це свобода, Виконавець: Marko, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.