Стівен Кінг - Необхідні речі

Ви можете слухати безкоштовно Необхідні речі. Виконавець: Сергій Філатов, Жанр: Світова література, Роман, Фантастика, Жахи, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Необхідні речі
Автор:
Виконавець: Сергій Філатов
06.09.2023
27:28:18
457
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Стівен Кінг - Необхідні речі резюме книги

Необхідні речі - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Сергій Філатов,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
У містечку Касл-Рок з’являється крамниця "Необхідні речі". Її власник, Ліленд Ґонт, може запропонувати покупцеві будь-яку забаганку або навіть мрію всього життя за символічну ціну. На додачу до грошей Ґонт просить утнути невеличкий... жарт. Але невинні пустощі дедалі частіше обертаються на жахливі події. Шериф Алан Пенґборн — єдиний, ким таємничий продавець не здатний маніпулювати. Що має на меті власник "Необхідних речей"? І ким насправді є Ліленд Ґонт?..

Ютуб канал диктора

Подякувати диктору за озвучку:
Моно: 4441114418379473

Необхідні речі слухати онлайн безкоштовно

Необхідні речі - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Стівен Кінг, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Необхідні речі", Стівен Кінг

Подібні аудіокниги до "Необхідні речі" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Стівен Кінг прослухати всі книги автора по черзі

Стівен Кінг - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Стівен Кінг - Необхідні речі відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Необхідні речі, Виконавець: Сергій Філатов, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.