Жозеф Анрі Роні-старший - На нові землі

Ви можете слухати безкоштовно На нові землі. Виконавець: mosketrem, Жанр: Світова література, Пригоди, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига На нові землі
Виконавець: mosketrem
01.09.2023
05:34:41
136
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Жозеф Анрі Роні-старший - На нові землі резюме книги

На нові землі - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: mosketrem,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Уяви собі, любий читачу, давні праліси, пустині і грузькі болота, де, освітлені променями червоного сонця, блукають гігантські слони та носороги, скрадаються шаблезубі тигри... Сотні тисяч років відокремлюють нас від тих часів, коли первісна людина в жорстокій, одчайдушній боротьбі з навколишньою природою завойовувала собі право на існування. Підступні хащі, глибокі, бурноплинні річки, гігантські болота, хижі звірі, негода та голод загрожували повсякчас людині Щоб прохарчуватися, їй доводилося робити справді героїчні зусилля.

Про життя первісних людей в найдавнішу історичну епоху, відому під назвою стародавнього кам’яного віку (або палеоліту), і розповідає в цьому романі французький письменник Жозеф Роні-Старший (1866—1940).

На нові землі слухати онлайн безкоштовно

На нові землі - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Жозеф Анрі Роні-старший, виконавець

Подібні аудіокнижки до "На нові землі", Жозеф Анрі Роні-старший

Подібні аудіокниги до "На нові землі" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Жозеф Анрі Роні-старший прослухати всі книги автора по черзі

Жозеф Анрі Роні-старший - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Жозеф Анрі Роні-старший - На нові землі відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу На нові землі, Виконавець: mosketrem, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.