Сергій Дзюба - Вампір

Ви можете слухати безкоштовно Вампір. Виконавець: Сергій Дзюба, Жанр: Українська література, Детектив, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Вампір
Виконавець: Сергій Дзюба
30.08.2023
01:08:26
231
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Сергій Дзюба - Вампір резюме книги

Вампір - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Сергій Дзюба,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
"Влітку майже щодня, після улюбленої, але такої божевільно напруженої роботи, я із задоволенням чимчикую на берег Десни, аби зануритися в приємну річкову прохолоду, пропливти кілометрів п’ять за стрімкою течією, а потім спокійно погойдатися посеред річки на спині, розглядаючи небесну блакить і розмірковуючи про вічне. 
Того дня ми домовилися з Віталієм Самарцевим піти на вечірній пляж удвох. Втім, час спливав, всі мої колеги вже давно подалися додому, а приятель чомусь затримувався. Не відповідала і його мобілка. Я вже почав тривожитися, адже мій друг – приватний детектив і має неабиякий талан вплутуватися в небезпечні пригоди…"

Про чергову таку пригоду ‒ в новій розповіді українського письменника із Чернігова Сергія Дзюби.

Вампір слухати онлайн безкоштовно

Вампір - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Сергій Дзюба, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Вампір", Сергій Дзюба

Подібні аудіокниги до "Вампір" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Сергій Дзюба прослухати всі книги автора по черзі

Сергій Дзюба - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Сергій Дзюба - Вампір відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Вампір, Виконавець: Сергій Дзюба, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.