Сергій Дзюба - Зникнення бізнесмена

Ви можете слухати безкоштовно Зникнення бізнесмена. Виконавець: Сергій Дзюба, Жанр: Українська література, Детектив, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Зникнення бізнесмена
Виконавець: Сергій Дзюба
30.08.2023
00:20:39
225
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Сергій Дзюба - Зникнення бізнесмена резюме книги

Зникнення бізнесмена - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Сергій Дзюба,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
"Вранці я спокійно увійшов до свого робочого кабінету, зачинив двері і ввімкнув комп’ютер. Підійшов до шафи, аби повісити плащ, і... мало не зарепетував від надлишку емоцій. Адже з-під одягу раптом стрімко вигулькнула мені назустріч чиясь рука. Я отетеріло шарпнувся назад, але непрохана гостя спритно ухопила мене за лікоть. Водночас з’явилася й інша кінцівка…" 

Так починається детективна історія, яку розповідає сучасний український письменник  Сергій Дзюба про пригоди з життя приватного детектива Віталія Самарцева.

Зникнення бізнесмена слухати онлайн безкоштовно

Зникнення бізнесмена - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Сергій Дзюба, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Зникнення бізнесмена", Сергій Дзюба

Подібні аудіокниги до "Зникнення бізнесмена" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Сергій Дзюба прослухати всі книги автора по черзі

Сергій Дзюба - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Сергій Дзюба - Зникнення бізнесмена відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Зникнення бізнесмена, Виконавець: Сергій Дзюба, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.