Гейлі Кемпбелл - О чудовий тлінний світ

Ви можете слухати безкоштовно О чудовий тлінний світ. Виконавець: Сергій Москаленко, Жанр: Світова література, Детектив, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига О чудовий тлінний світ
Виконавець: Сергій Москаленко
30.08.2023
12:06:31
230
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Гейлі Кемпбелл - О чудовий тлінний світ резюме книги

О чудовий тлінний світ - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Сергій Москаленко,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Гейлі Кемпбелл вигрібала кістки і попіл разом із працівником крематорію, одягала мерця, проводила розтин мозку, відвідувала центр кріоніки і працювала зі слідчим, який веде справи про вбивства. Три роки вона їздила світом, щоб поспілкуватися з патологоанатомами, трунарями, агентами, розпорядниками похорону, бальзамувальниками, студентами і старими могильниками, які вже викопали собі могили. І все це для того, щоб написати книжку про феномен смерті і відповісти на запитання, які хвилюють багатьох і які мало хто ризикне поставити. Адже що більше ми знаємо, то менше ми боїмося.

Ютуб канал диктора


Подякувати диктору за озвучку:
PayPal: [email protected]
Приват: 5363542018454976

О чудовий тлінний світ слухати онлайн безкоштовно

О чудовий тлінний світ - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Гейлі Кемпбелл, виконавець

Подібні аудіокнижки до "О чудовий тлінний світ", Гейлі Кемпбелл

Подібні аудіокниги до "О чудовий тлінний світ" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Гейлі Кемпбелл прослухати всі книги автора по черзі

Гейлі Кемпбелл - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Гейлі Кемпбелл - О чудовий тлінний світ відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу О чудовий тлінний світ, Виконавець: Сергій Москаленко, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.