Річард Метісон - Я - легенда

Ви можете слухати безкоштовно Я - легенда. Виконавець: Книги Солов'їною, Жанр: Світова література, Роман, Фантастика, Жахи, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Я - легенда
Виконавець: Книги Солов'їною
20.08.2023
06:25:00
294
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Річард Метісон - Я - легенда резюме книги

Я - легенда - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Книги Солов'їною,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Науково-фантастичний роман жахів американського письменника Річарда Метісона, що мав значний вплив на формування в сучасній літературі та мистецтві образів вампірів, зомбі, популяризації концепції всесвітнього апокаліпсиса внаслідок пандемії, а також ідеї опису вампіризму як хвороби. Уперше роман виданий у 1954 році.

Події роману відбуваються з кінця 1975 до 1978 року, після початку пандемії, внаслідок якої все людство виявляється ураженим невідомою хворобою, яку з високою імовірністю переносять комарі, наслідком якої часто є смерть людини (а також інших теплокровних істот), а більш вірогідним наслідком якої є перетворення людини на вампіра. Головний герой роману - Роберт Невілл, колишній військовий, який проживає у Лос-Анджелесі. Маючи імунітет до хвороби, день за днем, місяць за місяцем, оплакуючи своїх близьких і своє навіки втрачене минуле, вбиває колишніх людей, перетворених вірусом на вампірів. Крізь сутінки він хоче прокласти дорогу до тих, хто, можливо, подібно до нього, ще протистоїть крижаному жаху, на який перетворився світ навколо.
Подякувати диктору за озвучку:
ПриватБанк: 4149 4993 7612 8318

Ютуб канал диктора

Я - легенда слухати онлайн безкоштовно

Я - легенда - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Річард Метісон, виконавець

Річард Метісон прослухати всі книги автора по черзі

Річард Метісон - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Річард Метісон - Я - легенда відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Я - легенда, Виконавець: Книги Солов'їною, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.