Рей Бредбері - 451 градус за Фаренгейтом

Ви можете слухати безкоштовно 451 градус за Фаренгейтом. Виконавець: Сергій Філатов, Жанр: Світова література, Драмa, Антиутопія, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига 451 градус за Фаренгейтом
Виконавець: Сергій Філатов
18.08.2023
05:12:21
514
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Рей Бредбері - 451 градус за Фаренгейтом резюме книги

451 градус за Фаренгейтом - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Сергій Філатов,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Події розгортаються в альтернативному майбутньому, де люди стали більш обмежені, прагнуть розваг, безтурботності, а ще... не читають книг. І не лише не хочуть їх читати, їм це заборонено.

Автор змалював світ без книг, без емоцій, без права на власну думку. Світ, де знищуються картини, а стіни будинків можна обладнати в величезні екрани. Світ, де поняття щастя таке відносне, що про нього навіть забувають. Світ, який змушує жити, як робот, пригнічує спогади про любов, дружбу. Світ, в якому не звертаєш уваги, що трава зелена, небо блакитне, а краплі дощу мають смак. Зрештою світ, в якому у пожежників зі шлангів тече НЕ цілюща вода, а смертоносний вогонь.

Роман, який застерігає нас від можливого катастрофічного майбутнього.
Також можна прослухати книгу "451 градус за Фаренгейтом" театральну скорочену версію, та повну, в озвученні В.Кошелєва.

Ютуб канал диктора

Подякувати диктору за озвучку:
Моно: 4441114418379473

451 градус за Фаренгейтом слухати онлайн безкоштовно

451 градус за Фаренгейтом - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Рей Бредбері, виконавець

Рей Бредбері прослухати всі книги автора по черзі

Рей Бредбері - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Рей Бредбері - 451 градус за Фаренгейтом відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу 451 градус за Фаренгейтом, Виконавець: Сергій Філатов, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.