Стівен Кінг - Пекельний кіт

Ви можете слухати безкоштовно Пекельний кіт. Виконавець: Сергій Філатов, Жанр: Світова література, Повісті й оповідання, Жахи, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Пекельний кіт
Автор:
Виконавець: Сергій Філатов
14.08.2023
00:38:44
249
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Стівен Кінг - Пекельний кіт резюме книги

Пекельний кіт - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Сергій Філатов,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Одне з давніх оповідань Кінга. Всі мабуть чули історії про розумних котів, які мстили власникам за знущання над ними, або про ревнощі котів, коли з’являлись нові улюбленці. Гелстон - найманий вбивця, професіонал. Він скоїв успішно чимало вбивств. Тепер його наймають для дещо неординарного і доволі простого завдання - вбити кота. Але не варто недооцінювати котів.

Ютуб канал диктора

Подякувати диктору за озвучку:
Моно: 4441114418379473

Пекельний кіт слухати онлайн безкоштовно

Пекельний кіт - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Стівен Кінг, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Пекельний кіт", Стівен Кінг

Подібні аудіокниги до "Пекельний кіт" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Стівен Кінг прослухати всі книги автора по черзі

Стівен Кінг - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Стівен Кінг - Пекельний кіт відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Пекельний кіт, Виконавець: Сергій Філатов, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.