Роман Кухарук - Муха з цукром

Ви можете слухати безкоштовно Муха з цукром. Виконавець: Лідія Коровченко, Жанр: Українська література, Повісті й оповідання, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Муха з цукром
Виконавець: Лідія Коровченко
08.08.2023
09:55:07
272
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Роман Кухарук - Муха з цукром резюме книги

Муха з цукром - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Лідія Коровченко,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Є така усталена думка: українці дуже терплячий, толерантний і скромний народ. І, думається, у цих словах є правда. Щодо толерантності, то хто б ще вже після здобуття країною Незалежності задарма подарував би різним забродам, повноцінне громадянство, яке вони, до того ж, не цінують і навіть паралельно здобувають собі друге, дозволив би так знущатися над собою, віддати їм право голосу, щоби вони вирішували його долю, привселюдно ображали, перекручували історію, придумували всілякі ходи, щоби рано чи пізно знищити культуру і мову, а значить, і народ, який споконвічно живе на цій землі!

До збірки увійшли повісті "Око", "Похорон віри", та два романи - "Муха з цукром" і "Відчуваючи сніг".

Муха з цукром слухати онлайн безкоштовно

Муха з цукром - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Роман Кухарук, виконавець

Роман Кухарук прослухати всі книги автора по черзі

Роман Кухарук - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Роман Кухарук - Муха з цукром відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Муха з цукром, Виконавець: Лідія Коровченко, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.