Паола Перетті - Відстань між мною і черешневим деревом

Ви можете слухати безкоштовно Відстань між мною і черешневим деревом. Виконавець: Сергій Москаленко, Жанр: Світова література, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Відстань між мною і черешневим деревом
Виконавець: Сергій Москаленко
07.08.2023
05:02:48
415
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Паола Перетті - Відстань між мною і черешневим деревом резюме книги

Відстань між мною і черешневим деревом - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Сергій Москаленко,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Паола Перетті народилася і живе в Мантуї, неподалік від Верони. П'ятнадцять років тому в неї виявили Хворобу Штаргардта - рідкісне захворювання, що супроводжується атрофією сітківки. Всупереч цьому вона вивчала літературу, філософію та журналістику, а нині викладає італійську дітям іммігрантів. "Я сліпну. Це холодна сувора правда. Нехай це звучить дещо тривіально, але я своїми карими очима бачу відсотків двадцять порівняно з тим, що бачать інші. Література - моя найбільша пристрасть. Я хочу писати. Я не можу більше чекати. Коли я пишу, я бачу все ясніше", - зауважила вона. "Відстань між мною і черешневим деревом" перший роман Паоли Перетті, його опубліковано у двадцяти країнах світу.

Ютуб канал диктора


Подякувати диктору за озвучку:
PayPal: [email protected]
Приват: 5363542018454976

Відстань між мною і черешневим деревом слухати онлайн безкоштовно

Відстань між мною і черешневим деревом - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Паола Перетті, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Відстань між мною і черешневим деревом", Паола Перетті

Подібні аудіокниги до "Відстань між мною і черешневим деревом" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Паола Перетті прослухати всі книги автора по черзі

Паола Перетті - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Паола Перетті - Відстань між мною і черешневим деревом відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Відстань між мною і черешневим деревом, Виконавець: Сергій Москаленко, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.