Джанні Родарі - Подорож Голубої Стріли

Ви можете слухати безкоштовно Подорож Голубої Стріли. Виконавець: Характерник, Жанр: Світова література, Повісті й оповідання, АудіоКазка, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Джанні Родарі - Подорож Голубої Стріли резюме книги

Подорож Голубої Стріли - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Характерник,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Головні герої історії - це іграшки з крамниці Феї, які однієї ночі вирішують втекти на електропотязі Голуба Стріла від своєї господині і - всупереч встановленим правилам - поїхати до бідного хлопця Франческо. Так починається велика, сповнена несподіваних поворотів пригода іграшок, індіанського вождя Срібної Пір'їни, Ляльки Рози, Жовтого Ведмедика, Сидячого Пілота, Олівців та Канарки та песика Курдуплика у сонному, засніженому місті.

Ютуб канал диктора

$ Підтримати Характерника гривнею

Подорож Голубої Стріли слухати онлайн безкоштовно

Подорож Голубої Стріли - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Джанні Родарі, виконавець

Джанні Родарі прослухати всі книги автора по черзі

Джанні Родарі - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Джанні Родарі - Подорож Голубої Стріли відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Подорож Голубої Стріли, Виконавець: Характерник, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.