Шість таємних наук - Цзян Цзя

Ви можете слухати безкоштовно Цзян Цзя. Виконавець: Характерник, Жанр: Світова література, Книги про війну, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Цзян Цзя
Виконавець: Характерник
04.08.2023
04:01:55
212
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Шість таємних наук - Цзян Цзя резюме книги

Цзян Цзя - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Характерник,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Видання містить переклад трактату про цивільну та військову стратегію авторства Тай Куна (справжнє ім’я Цзян Цзя), давньокитайського науковця й аристократа XII—XI ст. до н.е., який був наставником короля Веня та його сина короля Ву. Останній зумів повалити правлячу династію Шан й утвердити династію Чжоу на престолі Піднебесної. Твір разом зі знаменитим трактатом Сунь Цзи "Мистецтво війни" входить до так званих "Семи класичних книг про війну" стародавнього Китаю.

Ютуб канал диктора

$ Підтримати Характерника гривнею

Цзян Цзя слухати онлайн безкоштовно

Цзян Цзя - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Шість таємних наук, виконавець

Шість таємних наук прослухати всі книги автора по черзі

Шість таємних наук - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Шість таємних наук - Цзян Цзя відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Цзян Цзя, Виконавець: Характерник, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.