Степан Васильченко - В бур'янах

Ви можете слухати безкоштовно В бур'янах. Виконавець: Галина Довгозвяга, Жанр: Українська література, Повісті й оповідання, Дитяча література, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Степан Васильченко - В бур'янах резюме книги

В бур'янах - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Галина Довгозвяга,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
«Життя нашого поета таке дивне, що, слухаючи про нього, можна було б сказати, що це — легенда» — такими словами починає Степан Васильченко свою повість про дитинство Великого Кобзаря. Він правдиво змальовує непокірну, кипучу вдачу хлопця, показує те «пекло», в якому минали дитячі роки Тараса, розповідає про сирітські поневіряння малого, про «науку» в п'яних дяків, про панську сваволю. І, читаючи ці невигадані історії, не можна не дивуватися легендарній силі поетичного обдаровання Тараса Шевченка, що пробилося крізь товстий шар «потрійного гніту».

В бур'янах слухати онлайн безкоштовно

В бур'янах - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Степан Васильченко, виконавець

Подібні аудіокнижки до "В бур'янах", Степан Васильченко

Подібні аудіокниги до "В бур'янах" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Степан Васильченко прослухати всі книги автора по черзі

Степан Васильченко - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Степан Васильченко - В бур'янах відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу В бур'янах, Виконавець: Галина Довгозвяга, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.