Харукі Муракамі - Хроніка заводного птаха

Ви можете слухати безкоштовно Хроніка заводного птаха. Виконавець: Сергій Філатов, Жанр: Світова література, Роман, Фантастика, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Хроніка заводного птаха
Виконавець: Сергій Філатов
27.07.2023
26:22:26
778
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Харукі Муракамі - Хроніка заводного птаха резюме книги

Хроніка заводного птаха - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Сергій Філатов,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Живе собі у Токіо звичайний чоловік тридцяти років. У нього є кохана дружина, кіт і дім у фешенебельному районі, який він задешево винаймає у свого ж дядька. Цей чоловік нещодавно втратив роботу, але особливо цим не переймається. І раптом починається... Спочатку утік кіт. Зателефонувала якась дивна жінка. Потім зникла дружина. Потім... Але годі, шановний читачу. Бо Хроніка Заводного Птаха це загадка. Перегортаєш сторінку, відкривається таємниця, але за нею виникає інша, а там ще одна і так до самого кінця.

Ютуб канал диктора

Подякувати диктору за озвучку:
Моно: 4441114418379473

Хроніка заводного птаха слухати онлайн безкоштовно

Хроніка заводного птаха - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Харукі Муракамі, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Хроніка заводного птаха", Харукі Муракамі

Подібні аудіокниги до "Хроніка заводного птаха" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Харукі Муракамі прослухати всі книги автора по черзі

Харукі Муракамі - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Харукі Муракамі - Хроніка заводного птаха відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Хроніка заводного птаха, Виконавець: Сергій Філатов, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.