Сунь Цзи - Мистецтво війни

Ви можете слухати безкоштовно Мистецтво війни. Виконавець: Знайченко, Жанр: Світова література, Книги про війну, Саморозвиток, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Мистецтво війни
Автор:
Виконавець: Знайченко
27.07.2023
01:14:42
358
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Сунь Цзи - Мистецтво війни резюме книги

Мистецтво війни - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Знайченко,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
"Мистецтво війни" ("Закони війни учителя Суня") - стародавній китайський трактат, авторство якого приписується генералу й стратегу Сунь Цзи, що жив наприкінці періоду Чуньцю або ж на початку періоду Чжаньго в VI—V ст. до н. е.

Трактат, окрім китайців, використовували у своїх діях полководці Такеда Сінген, Во Нгуен Зіап; він використовується під час військового навчання в армії США, у тому числі у військово-морських силах.

Найдревніший трактат із військової стратегії в історії, найбільш знаменитий та впливовий із "Семи класичних військових творів". Складається з 13-и частин, у кожній з яких розглядається один аспект ведення війни. Вважається, що трактат був провідним підручником із військової стратегії та тактики свого часу. Описані в трактаті принципи та ідеї зберігають свою актуальність не тільки для військової справи, а й для інших видів людської діяльності, в яких існує протиборство, й необхідно здійснювати стратегічне планування, зокрема в бізнесі та менеджменті.

Ютуб канал диктора

Мистецтво війни слухати онлайн безкоштовно

Мистецтво війни - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Сунь Цзи, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Мистецтво війни", Сунь Цзи

Подібні аудіокниги до "Мистецтво війни" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Сунь Цзи прослухати всі книги автора по черзі

Сунь Цзи - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Сунь Цзи - Мистецтво війни відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Мистецтво війни, Виконавець: Знайченко, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.