Василь Туркевич - Тiара скiфського царя

Ви можете слухати безкоштовно Тiара скiфського царя. Виконавець: Андрiй Вiльколек, Жанр: Українська література, Історична проза, Пригоди, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Тiара скiфського царя
Виконавець: Андрiй Вiльколек
15.07.2023
04:52:56
485
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Василь Туркевич - Тiара скiфського царя резюме книги

Тiара скiфського царя - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Андрiй Вiльколек,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
В основу історико-пригодницької повісті "Тіара скіфського царя" лягли майже неймовірні, однак справжні факти. У 1896 роцi один iз найбiльших музеїв свiту паризький Лувр придбав унiкальну археологiчну знахiдку, яка начебто походила iз пiвдня України - тіару скіфського царя. Експерти і мистецтвознавці визнали її витвором грецького майстра V-го столiття до рiздва Христового. А через деякий час виявилося, що тiара була виготовлена в Одесi майже нiкому не вiдомим майстром-ювiліром Михайлом Рахумовським.

Тiара скiфського царя слухати онлайн безкоштовно

Тiара скiфського царя - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Василь Туркевич, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Тiара скiфського царя", Василь Туркевич

Подібні аудіокниги до "Тiара скiфського царя" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Василь Туркевич прослухати всі книги автора по черзі

Василь Туркевич - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Василь Туркевич - Тiара скiфського царя відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Тiара скiфського царя, Виконавець: Андрiй Вiльколек, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.