Нік Орач - Вітер

Ви можете слухати безкоштовно Вітер. Виконавець: Комора Творця, Жанр: Світова література, Повісті й оповідання, Фантастика, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Нік Орач - Вітер резюме книги

Вітер - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Комора Творця,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Її звуть Настя. Вона йде ґратчастою палубою. Тримає маму за руку. Тіло важить більше, ніж зазвичай, та жалітися не можна. Їй із усіх сил хочеться бути хорошою дівчинкою. «Мама Оксана, — думає вона. — Я хороша дівчинка. Не віддавай мене, будь ласка».

Вони минають одні двері, другі, треті. Тіло стає дедалі легшим, аж поки взагалі не втрачає вагу. Мама Оксана вмикає магніти на взутті й далі просто тягне її за собою. Настя любить невагомість. Вдома, на «Цикаді», невагомість означала дрейф. Під час дрейфу вахту несли тільки шкіпери та старші механіки. Решта сім'ї збиралася разом у кают-компанії — всі її тата, мами, сестри та брати. Це був час перепочинку і спілкування, час ігор і веселощів. Подякувати диктору за озвучку:
Моно: 5375411405791661
Patreon: user?u=52159113

Вітер слухати онлайн безкоштовно

Вітер - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Нік Орач, виконавець

Нік Орач прослухати всі книги автора по черзі

Нік Орач - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Нік Орач - Вітер відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Вітер, Виконавець: Комора Творця, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.