Роберт Шеклі - Крамниця світів

Ви можете слухати безкоштовно Крамниця світів. Виконавець: Комора Творця, Жанр: Світова література, Фантастика, Антиутопія, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Крамниця світів
Виконавець: Комора Творця
07.07.2023
00:20:21
225
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Роберт Шеклі - Крамниця світів резюме книги

Крамниця світів - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Комора Творця,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Вейн потрапляє в крамницю світів, яка має вигляд убогої халупи, де зустрічається зі старим Томпкінсом. Томпкінс пояснює йому, що після оплати послуг він зробить Вейну ін'єкцію і за допомогою унікального обладнання звільнить душу Вейна від зв'язку з тілом і відправить її в один з нескінченних світів-імовірностей Землі.

"Крамниця світів" - науково-фантастичне оповідання Роберта Шеклі, вперше опубліковане 1959 року під назвою "Світ його прагнень". Антиутопія з філософським підтекстом.

Ютуб канал диктора

Подякувати диктору за озвучку:
Моно: 5375411405791661
Patreon: user?u=52159113

Крамниця світів слухати онлайн безкоштовно

Крамниця світів - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Роберт Шеклі, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Крамниця світів", Роберт Шеклі

Подібні аудіокниги до "Крамниця світів" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Роберт Шеклі прослухати всі книги автора по черзі

Роберт Шеклі - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Роберт Шеклі - Крамниця світів відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Крамниця світів, Виконавець: Комора Творця, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.