Олена Пчілка - Забавний вечір

Ви можете слухати безкоштовно Забавний вечір. Виконавець: Лілія Мироненко, Жанр: Українська література, Повісті й оповідання, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Олена Пчілка - Забавний вечір резюме книги

Забавний вечір - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Лілія Мироненко,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
“Забавний вечір” – соціально-психологічне оповідання. Справжня Різдвяна історія з чудовим кінцем.“Часом редактори мало сказати просили – благали мене прислати їм якесьріздвяне чи новорічне оповідання, і тим пояснюється те, що більшість з моїхоповіданнів є або різдвяні, або новорічні”, – пояснювала письменниця.

Ютуб канал диктора

Подякувати диктору за озвучку:
Приват: 4149437870164041

Забавний вечір слухати онлайн безкоштовно

Забавний вечір - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Олена Пчілка, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Забавний вечір", Олена Пчілка

Подібні аудіокниги до "Забавний вечір" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Олена Пчілка прослухати всі книги автора по черзі

Олена Пчілка - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Олена Пчілка - Забавний вечір відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Забавний вечір, Виконавець: Лілія Мироненко, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.