Євген Плужник - Недуга

Ви можете слухати безкоштовно Недуга. Виконавець: Андрій Янченко, Жанр: Українська література, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Недуга
Виконавець: Андрій Янченко
07.07.2023
06:57:00
249
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Євген Плужник - Недуга резюме книги

Недуга - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Андрій Янченко,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
З повісті Є. Плужника «Недуга» яскраво змальовано життя київської інтелігенції 1920-х років. Тема твору – люди і кохання. Кохання, яке поєднує життя, залицяння, закоханість, пристрасть і кохання, як непроханий гість у житті чоловіка, який прожив багато років у шлюбі. Саме це драматичне кохання спіткало головного героя роману, директора фабрики Івана Орловиця, який закохується у відому співачку Ірину Завазьку. Він визнав її дівчинкою з дитинства, і, виявляється, не може змусити себе забути її. Як це стало. Цей роман захоплює глибоким психологічним змістом, гострою дискусією, передає дух часу і буде цікавий сучасному читачеві.

Недуга слухати онлайн безкоштовно

Недуга - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Євген Плужник, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Недуга", Євген Плужник

Подібні аудіокниги до "Недуга" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Євген Плужник прослухати всі книги автора по черзі

Євген Плужник - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Євген Плужник - Недуга відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Недуга, Виконавець: Андрій Янченко, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.