Ольга Дучимінська - Еті

Ви можете слухати безкоштовно Еті. Виконавець: Лілія Мироненко, Жанр: Українська література, Повісті й оповідання, Книги про війну, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Еті
Виконавець: Лілія Мироненко
28.06.2023
00:50:32
256
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Ольга Дучимінська - Еті резюме книги

Еті - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Лілія Мироненко,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
На світі любові не є забагато! Заки відійду хотіла б її роздать. Роздавайте другим і любов і сонце, Роздавайте, Друзі, заки ляжете спать! Ольга Дучимінська.

У роки фашистської окупації О. Дучимінська дала прихисток Ірині Вільде, чоловіка якої було розстріляно. Для української культури вона врятувала Олексу Новаківського і цілу групу українських художників та письменників, які втікали від сталінських репресій. Ризикуючи життям, допомагала врятуватися єврейським сім’ям.

У 1945 році виходить її повість "Еті" про геноцид євреїв, яка не подобається новій владі. О. Дучимінській пропонують написати твір про те, як українські націоналісти під час війни нищили євреїв, грабували і убивали своїх людей. Вона відмовляється.

Ютуб канал диктора

Подякувати диктору за озвучку:
Приват: 4149437870164041

Еті слухати онлайн безкоштовно

Еті - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Ольга Дучимінська, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Еті", Ольга Дучимінська

Подібні аудіокниги до "Еті" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Ольга Дучимінська прослухати всі книги автора по черзі

Ольга Дучимінська - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Ольга Дучимінська - Еті відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Еті, Виконавець: Лілія Мироненко, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.