Тарас Шевченко - Чигрине, Чигрине...

Ви можете слухати безкоштовно Чигрине, Чигрине.... Виконавець: Федір Стригун, Жанр: Українська література, Віршовані твори, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Чигрине, Чигрине...
Виконавець: Федір Стригун
27.06.2023
00:04:58
205
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Тарас Шевченко - Чигрине, Чигрине... резюме книги

Чигрине, Чигрине... - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Федір Стригун,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
"Чигрине, Чигрине" - вірш Тараса Шевченка, написаний у 1844 року в Москві. Твір написано під враженням після відвідання гетьманської столиці Чигирина.

Вірш "Чигрине, Чигрине…" відкриває рукописну збірку Т. Шевченка. Це медитативно-філософський монолог ліричного героя, у якому висловлено глибокі роздуми про минуле й майбутнє України, осмислюється її національна доля. У поезії Т. Шевченко критикує Б. Хмельницького за його легковірність, необачність, політичну недалекоглядність. Гетьман, на думку поета, не зрадник, але за приєднання України до Росії його осудять нащадки, тож краще б йому було і на світ не народжуватись.

Чигрине, Чигрине... слухати онлайн безкоштовно

Чигрине, Чигрине... - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Тарас Шевченко, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Чигрине, Чигрине...", Тарас Шевченко

Подібні аудіокниги до "Чигрине, Чигрине..." слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Тарас Шевченко прослухати всі книги автора по черзі

Тарас Шевченко - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Тарас Шевченко - Чигрине, Чигрине... відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Чигрине, Чигрине..., Виконавець: Федір Стригун, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.