Наталія Околітенко - Рось-Марія

Ви можете слухати безкоштовно Рось-Марія. Виконавець: Людмила Нічик, Жанр: Українська література, Історична проза, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Рось-Марія
Виконавець: Людмила Нічик
26.06.2023
12:13:53
235
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Наталія Околітенко - Рось-Марія резюме книги

Рось-Марія - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Людмила Нічик,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
"Історичний роман "Рось-Марія". "Мій іскрений друже", – так Тарас Шевченко звертався в листах до Івана Сошенка, котрий організував викуп Кобзаря з кріпацтва й зіграв велику роль у становленні його особистості. В історичному романі Наталі Околітенко "Рось-марія" вперше досліджено долю того, хто став предтечею нашого національного генія, вторувавши його творчі шляхи, а заодне й маловідомі епізоди Шевченкової біографії. Зі сторінок цього твору постає яскрава постать Івана Сошенка – винятково благородної людини, котра, платячи за любов до мистецтва тяжкими злигоднями, ні в чому не відступилася від внутрішнього закону, записаного на скрижалях наших душ."

Рось-Марія слухати онлайн безкоштовно

Рось-Марія - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Наталія Околітенко, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Рось-Марія", Наталія Околітенко

Подібні аудіокниги до "Рось-Марія" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Наталія Околітенко прослухати всі книги автора по черзі

Наталія Околітенко - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Наталія Околітенко - Рось-Марія відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Рось-Марія, Виконавець: Людмила Нічик, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.