Джером Девід Селінджер - Над прірвою у житі

Ви можете слухати безкоштовно Над прірвою у житі. Виконавець: Сергій Філатов, Жанр: Світова література, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Над прірвою у житі
Виконавець: Сергій Філатов
24.06.2023
07:18:20
640
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Джером Девід Селінджер - Над прірвою у житі резюме книги

Над прірвою у житі - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Сергій Філатов,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
"Ловець у житі", або "Над прірвою у житі" - роман американського письменника Джерома Селінджера. Цей твір, над яким автор, як стверджують критики, працював під час війни, є центральним у прозі Селінджера. Номер 15 у Рейтингу 100 найкращих книг усіх часів журналу Ньюсвік. Роман перекладений багатьма мовами і поширений у світі великими накладами.
Автор вибирає форму роману-сповіді, найекспресивнішу з можливих романних форм. Тільки-но вийшовши з друку, твір здобуває прихильність читачів і вже через кілька місяців посідає перше місце у списку американських бестселерів.

Цікаво, що кожне покоління молодих американців сприймало книгу по-своєму - від нігілізму до утвердження гуманістичних ідеалів. Щорічно продається понад мільйон примірників книги (всього більше 65 млн від першого видання).
Також можна прослухати "Ловець у житі" в озвученні Ridibundus

Ютуб канал диктора

Подякувати диктору за озвучку:
Моно: 4441114418379473

Над прірвою у житі слухати онлайн безкоштовно

Над прірвою у житі - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Джером Девід Селінджер, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Над прірвою у житі", Джером Девід Селінджер

Подібні аудіокниги до "Над прірвою у житі" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Джером Девід Селінджер прослухати всі книги автора по черзі

Джером Девід Селінджер - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Джером Девід Селінджер - Над прірвою у житі відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Над прірвою у житі, Виконавець: Сергій Філатов, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.