Ганна Барвінок - Восени літо

Ви можете слухати безкоштовно Восени літо. Виконавець: Лілія Мироненко, Жанр: Українська література, Повісті й оповідання, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Восени літо
Виконавець: Лілія Мироненко
22.06.2023
00:20:55
208
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Ганна Барвінок - Восени літо резюме книги

Восени літо - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Лілія Мироненко,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Ганна Барвінок з тих унікальних жінок, про яких варто писати окремі жіночі романи. Але їхні імена кануть у забуття, прикриті іншими іменами – більш відомими, розтиражованими: чоловіків, батьків, родичів. Так сталося і з Ганною Барвінок - насправді Олександрою Білозерською-Куліш. Її творчий псевдонім знають зараз переважно літературознавці, шанувальники етнографії, хоча Ганна Барвінок писала не гірше за чоловіка - Пантелеймона Куліша, він навіть нахвалював її твори. Але саме через нього і задля нього вона займалася не своєю літературною кар’єрою, а його. Створювала всі умови для його письменництва і змирилася з "конкуренткою" не лише в літературі, а й у серці Куліша – з Марко Вовчок. Вона багато з чим мирилася – так сильно кохала свого "Панька". І надала перевагу залишитися "ідеальною дружиною", а не "поетом жіночої долі", як назвав її сам Грінченко.

Ютуб канал диктора

Подякувати диктору за озвучку:
Приват: 4149437870164041

Восени літо слухати онлайн безкоштовно

Восени літо - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Ганна Барвінок, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Восени літо", Ганна Барвінок

Подібні аудіокниги до "Восени літо" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Ганна Барвінок прослухати всі книги автора по черзі

Ганна Барвінок - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Ганна Барвінок - Восени літо відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Восени літо, Виконавець: Лілія Мироненко, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.