Василь Чапленко - Двоє в одній кімнаті

Ви можете слухати безкоштовно Двоє в одній кімнаті. Виконавець: Лілія Мироненко, Жанр: Українська література, Повісті й оповідання, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Василь Чапленко - Двоє в одній кімнаті резюме книги

Двоє в одній кімнаті - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Лілія Мироненко,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
"Василь Чапленко (справжнє прізвище Чапля) (1900-1990) - письменник-патріот, який крізь усе життя проніс любов до України та рідного слова. Попри арешти за націоналізм, не схилив голови перед гнобителями українськості, мужньо відстоював права свого народу знати й шанувати свою минувшину. Професор Яр Славутич говорив: “Я справді шанував і шаную Василя Кириловича як найкращого знавця нашої говірної мови. Серед усіх посейбічних письменників йому справді належить пальма першости як практичному мовознавцеві. І я прислухався до його лексики, відвідував його, щоб ще раз почути народну мову Січеславщини, бо так говорили вдома”.
В оповіданні "Двоє в одній кімнаті" головним героєм є письменник Валер'ян Підмогильний.

Ютуб канал диктора

Подякувати диктору за озвучку:
Приват: 4149437870164041

Двоє в одній кімнаті слухати онлайн безкоштовно

Двоє в одній кімнаті - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Василь Чапленко, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Двоє в одній кімнаті", Василь Чапленко

Подібні аудіокниги до "Двоє в одній кімнаті" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Василь Чапленко прослухати всі книги автора по черзі

Василь Чапленко - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Василь Чапленко - Двоє в одній кімнаті відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Двоє в одній кімнаті, Виконавець: Лілія Мироненко, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.