Пантелеймон Куліш - Дівоче серце

Ви можете слухати безкоштовно Дівоче серце. Виконавець: Лілія Мироненко, Жанр: Українська література, Історична проза, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Дівоче серце
Виконавець: Лілія Мироненко
09.06.2023
00:49:03
349
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Пантелеймон Куліш - Дівоче серце резюме книги

Дівоче серце - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Лілія Мироненко,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Творча спадщина Пантелеймона Куліша велика й багатогранна. Впродовж свого життєвого шляху він виступав як поет, прозаїк, драматург, перекладач, літературний критик та історик літератури, публіцист, фольклорист, етнограф, історіософ, мовознавець, педагог. Писав українською та російською мовами. За життя його твори друкувалися на сторінках журналів, газет, альманахів, виходили окремими виданнями.
"Дівоче серце" - романтичний твір шкільної програми української літератури 9 класу (додаткове читання), про життя простої сільської дівчини Оленки.

Також можна прослухати "Дівоче серце" в озвученні Наталі Антоник

Ютуб канал диктора

Подякувати диктору за озвучку:
Приват: 4149437870164041

Дівоче серце слухати онлайн безкоштовно

Дівоче серце - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Пантелеймон Куліш, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Дівоче серце", Пантелеймон Куліш

Подібні аудіокниги до "Дівоче серце" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Пантелеймон Куліш прослухати всі книги автора по черзі

Пантелеймон Куліш - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Пантелеймон Куліш - Дівоче серце відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Дівоче серце, Виконавець: Лілія Мироненко, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.