Стівен Кінг - Пульт Гвенді

Ви можете слухати безкоштовно Пульт Гвенді. Виконавець: Сергій Філатов, Жанр: Зарубіжна література, Фантастика, Жахи, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Пульт Гвенді
Автор:
Виконавець: Сергій Філатов
07.06.2023
02:38:05
629
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Стівен Кінг - Пульт Гвенді резюме книги

Пульт Гвенді - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Сергій Філатов,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Історія відбувається у вигаданому містечку Кінга - Касл-Року, в 1974 році. Дванадцятирічна Ґвенді Петерсон щодня піднімається по крутих сходах у надії позбутися зайвої ваги, і одного разу вона зустрічає незнайомця в темному одязі та чорному капелюсі, який дає їй магічний пристрій - кнопковий пульт, при натисканні на який з'являються шоколадні звірята і срібні монети. У місті відбуваються страшні події, але завдяки цьому пульту дівчина може їм запобігти.

Ютуб канал диктора

Пульт Гвенді слухати онлайн безкоштовно

Пульт Гвенді - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Стівен Кінг, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Пульт Гвенді", Стівен Кінг

Подібні аудіокниги до "Пульт Гвенді" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Стівен Кінг прослухати всі книги автора по черзі

Стівен Кінг - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Стівен Кінг - Пульт Гвенді відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Пульт Гвенді, Виконавець: Сергій Філатов, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.