Климентина Попович-Боярська - Про що розповідало море

Ви можете слухати безкоштовно Про що розповідало море. Виконавець: Лілія Мироненко, Жанр: Українська література, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Про що розповідало море
Виконавець: Лілія Мироненко
04.06.2023
00:09:15
193
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Климентина Попович-Боярська - Про що розповідало море резюме книги

Про що розповідало море - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Лілія Мироненко,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Климентина Карлівна Попович-Боярська - українська письменниця, громадська діячка в галицькому жіночому русі. "Її виховали законослухняною людиною, "так що й слова рідного не знала", – згадувала Клима. І тільки у Львові семінаристка почала вивчення рідної мови та літератури, написання власних поезій. З І.Франком знайомство було спочатку листовне, а потім особисте тривало майже два десятиліття і переросло у щиру дружбу, кохання. Здавалося б, чекай сватів, Климо! Але в одному з листів Климентина написала: "Дорогий Іване! Ти не можеш мене любити, бо я не вмію Тебе чарувати, що тобі й подобатись може. Я не хочу приковувати Тебе до себе, не хочу дивитися на Твою муку і мучитися нею вдесятеро більше від тебе! До мого щастя потрібно бачити Тебе щасливим, а я виджу, що зі мною Ти не найдеш сего щастя". Не на те я, хлопче-орле, Тебе полюбила, Щоб забута, нелюбима, Весь вік протужила! Несподівано він одружується. Вона ж картала себе, що не боролася за своє щастя, зізнавалася: "А тепер мене усе тривожить думка, що не будь ми колись такими наївними теоретиками в справах дружби чи супружжя і наївні в своїх рішеннях життєвої ваги, усе, може би, було інакше та краще склалося".

Ютуб канал диктора

Подякувати диктору за озвучку:
Приват: 4149437870164041

Про що розповідало море слухати онлайн безкоштовно

Про що розповідало море - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Климентина Попович-Боярська, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Про що розповідало море", Климентина Попович-Боярська

Подібні аудіокниги до "Про що розповідало море" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Климентина Попович-Боярська прослухати всі книги автора по черзі

Климентина Попович-Боярська - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Климентина Попович-Боярська - Про що розповідало море відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Про що розповідало море, Виконавець: Лілія Мироненко, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.