Модест Левицький - Різдвяні оповідання

Ви можете слухати безкоштовно Різдвяні оповідання. Виконавець: Лілія Мироненко, Жанр: Українська література, Повісті й оповідання, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Різдвяні оповідання
Виконавець: Лілія Мироненко
03.06.2023
01:34:01
199
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Модест Левицький - Різдвяні оповідання резюме книги

Різдвяні оповідання - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Лілія Мироненко,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
"Модест Пилипович Левицький (1866-1932) - лікар, письменник, перекладач, композитор, діяч культури, - людина великої душі, різнобічних талантів і здібностей, дивовижно багатогранна особистість. Грав на піаніно, гітарі, гарно співав, писав вірші і музичні твори, написав також низку лікарських порадників, склав українську "Граматику для самонавчання" (1918р.). Разом із дружиною Зінаїдою Левицький здійснив переклади із російської, польської, французької літератури. Він добре володів латинською, грецькою, єврейською мовами. У 1917–1920 роках письменник підтримував ідею створення самостійної Української держави. Через діяльність в УНР у радянський час (після згортання українізації) художня спадщина його замовчувалася, а твори було зараховано до "націоналістичних".

Ютуб канал диктора

Різдвяні оповідання слухати онлайн безкоштовно

Різдвяні оповідання - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Модест Левицький, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Різдвяні оповідання", Модест Левицький

Подібні аудіокниги до "Різдвяні оповідання" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Модест Левицький прослухати всі книги автора по черзі

Модест Левицький - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Модест Левицький - Різдвяні оповідання відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Різдвяні оповідання, Виконавець: Лілія Мироненко, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.