Григорій Квітка-Основ'яненко - Сердешна Оксана

Ви можете слухати безкоштовно Сердешна Оксана. Виконавець: Діана Гончаренко, Жанр: Українська література, Повісті й оповідання, Історична проза, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Сердешна Оксана
Виконавець: Діана Гончаренко
12.05.2023
03:34:36
319
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Григорій Квітка-Основ'яненко - Сердешна Оксана резюме книги

Сердешна Оксана - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Діана Гончаренко,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Цей твір високо оцінюють Т. Шевченко, П. Куліш. Що підкорювало відомих письменників і мовознавців? Звичайно, відповідати християнській моралі - це також відповідати найблагороднішим ідеалам людства.
Образ Оксани, головної героїні повісті, доля якої - це сукупність морально-етичних питань, які автор вирішує з надзвичайною майстерністю. Оксана, дочка сільської вдови Векла Відмедика, закохується в капітана, і він приїжджає служити до них у село разом із солдатами. Тема твору перегукується з поемою Т. Шевченка "Катерина", але до зображення подальшої долі героїні Квітка підходить з гуманістичних позицій.

Сердешна Оксана слухати онлайн безкоштовно

Сердешна Оксана - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Григорій Квітка-Основ'яненко, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Сердешна Оксана", Григорій Квітка-Основ'яненко

Подібні аудіокниги до "Сердешна Оксана" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Григорій Квітка-Основ'яненко прослухати всі книги автора по черзі

Григорій Квітка-Основ'яненко - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Григорій Квітка-Основ'яненко - Сердешна Оксана відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Сердешна Оксана, Виконавець: Діана Гончаренко, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.